Válassza az Oldal lehetőséget

Tóth Miklósné – Emléksarok átadása – 2023.06.29.

Tíz éve, 2013-ban hunyt el Tóth Miklósné művésztanár, festőművész, aki hosszú éveken át tanított a szerencsi oktatási intézményekben, számos tehetséget segítve a művészi pályára. Mindemellett festőként számos kiállításon, versenyen öregbítette városunk hírnevét. A művész lánya, Szederné Tóth Zsuzsanna által felajánlott dokumentumokat, a Szerencsi Művelődési Központ és Könyvtár, valamint Szerencs Város Önkormányzata tulajdonában álló festményeket, illetve Szegedi Miklósné által a közelmúltban felajánlott alkotásokat felhasználva készült el egy emléksarok a művész emlékére és tiszteletére a városi könyvtárban, amelyet 2023. június 29-én, csütörtökön 17 órakor nyitunk meg. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!