A Bolyai János Katolikus Általános Iskola tanulói a könyvtárban

A Bolyai János Katolikus Általános Iskola 3.b osztálya Zsanett néni vezetésével látogatott el március 8-án délelőtt a gyermekkönyvtárba.

Farsangi álarckészítés - 2022. február 19-én

2022. 02.19-én szombat délelőtt játszóházba vártuk a gyerekeket, ahol farsangi álarcokat, szemüveget készítettünk.

Iskolások a könyvtárban

A Szerencsi Rákóczi Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola egyik 2. osztályának, Mizákné Judit néninek a tanulói voltak vendégeink ma délelőtt.

Ingyenes beiratkozás a Magyar Kultúra Napja alkalmából

A SZERENCSI VÁROSI KÖNYVTÁR azzal kedveskedik olvasóinak a magyar kultúra napja alkalmából, hogy 2022.január 20-tól 22-ig ingyenesen lehet beiratkozni, illetve könyvtári tagságot hosszabbítani.

Mottó

"Szeretek olvasni, mert olyankor megszűnik körülöttem a világ: feltölt, kikapcsol, elvarázsol, tanít!"

Nyitvatartás

• Hétfő: Zárva
  • Kedd - Péntek: 08:00-17:00
  • Szombat: 08:00-12:00
  • Vasárnap: Zárva

• Cím: 3900 Szerencs, Huszárvár u. 11.
  • Telefon: +36 47/362-254
  • E-mail: szerencs.konyvtar@gmail.com